Відновлення згорілого будинку залежить від того, наскільки сильно він пошкоджений і з якого матеріалу був виготовлений. У будь-якому випадку спочатку доведеться провести демонтаж всіх пошкоджених конструкцій і тільки після цього перейти до монтажу будинку.

Ваші кроки при відновленні згорілого будинку

Якщо згорілий будинок був виготовлений з каменю, плит, блоків і перекриття були із залізобетону, демонтуйте дерев’яний дах, яка завжди згоряє при пожежі, встановіть нові стійки, укосини, обшийте фронтони.

Всередині будинку приберіть все, що згоріло, промийте всі стіни з використанням хлорвмісних засобів, які частково прибирають запах гару, обробіть рідкої вапном за допомогою фарбопульта. Це також дозволить частково видалити запах гару, і ви зможете приступити до монтажу підлоги і внутрішній обробці стін.

Постеліть нові лаги, прибийте плахи. Внутрішню обробку вам доведеться зробити повністю нову незалежно від того, наскільки сильно була пошкоджена стара обробка. Тільки таким способом можна остаточно впоратися з запахом гару і усунути всі наслідки пожежі. Спосіб обробки залежить від ваших смаків і матеріальних можливостей.

Якщо згорів будинок, виготовлений з бруса, кругляка, вам доведеться почати будівництво знову, так як дерево дуже швидко займається і згорає практично повністю, якщо не оброблено спеціальним складом проти горіння.

Якщо стіни згоріли не повністю, демонтуйте їх, виберіть те, що ще підходить для монтажу. Все інше вам доведеться купити, зробити новий зруб з частковим використанням того матеріалу, який знаходиться в придатному стані. Відразу ж після виготовлення зрубу просочіть його складом проти горіння, який ви можете придбати в будь-якому будівельному супермаркеті.

Навіть якщо перекриття в будинку були залізобетонні, то при демонтажі стін зніміть їх і після установки стін знову встановіть. Дерев’яні перекриття вам доведеться замінити повністю.

Поставте стійки на даху, обшийте фронтони, покрийте дах покрівельними матеріалами і приступайте до монтажу підлоги і до внутрішнього оздоблення стін.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:З цим читають

  • Як скласти технологічну схему

    Плануючи облаштування дачної ділянки або території, прилеглій до заміського будинку, доводиться враховувати безліч деталей. Зрозуміло, можна виконати ряд робіт «на око», однак, якщо ви маєте намі…

  • Обробка стелі в дерев’яному будинку огляд матеріалів, фото, ціни

    Стелі в дерев’яному будинку є полегшені конструкції у вигляді балкових перекриттів. Вони дають мінімальне навантаження на несучі стіни і підстава, тим самим забезпечуючи надійність, безпеку і дов…

  • Риболовля у вересні

    З настанням осені життя у водоймі починає завмирати, стають коротшими дні і довше ночі це змушує рибалки діяти бистрее.Но і у вересні можна отримати задоволення від риболовлі не менше ніж у травн…

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

17 + шесть =