Для підтримки шкіряних меблів в чистоті, протріть її м’якою вологою серветкою або губкою без застосування будь-яких хімічних засобів. Також шкіряні меблі необхідно час від часу пилососити, щоб очистити від пилу пори шкіри.

Якщо ви щось пролили на шкіряний диван, протріть це місце серветкою, змоченою в мильному розчині. Не застосовуйте силу і не тріть з натиском. Рослинний або тваринний жир чіпати взагалі не варто, просто промокніть його з шкіряної поверхні — через деякий час жир вбереться і буде непомітним.

Плями на шкіряних меблів від ягідних настоянок, вина, фломастерів можна протерти ватою, змоченою в спирті, і після цього обробити поверхню будь-яким стеаринової засобом для шкіри.

Для чищення шкіряних меблів, яка забруднилася або залисніли від тривалого використання, використовуйте тільки спеціальні препарати для виробів зі шкіри. Але спочатку спробуйте це засіб на невеликій, непомітній ділянці меблів. Якщо протягом години не відбулося жодних небажаних змін на обробленій ділянці, можна приступати до чищення. Бажано чистити меблі цілком, а не окремі ділянки, інакше можна отримати розмиті розводи і блиск в цих місцях.

Чи не застосовуйте для чищення шкіряних меблів абразивні чистячі засоби у вигляді паст і порошків, а також різного виду рідкі розчинники. Звичайну бруд з шкіряних меблів найпростіше видалити за допомогою мила і чистої води, після чого поверхню меблів потрібно промокнути сухою серветкою.

Ні в якому разі не сушіть шкіряні меблі за допомогою фена або будь-якого іншого нагрівального приладу.

Найкраще почистити м’які меблі можна за допомогою миючого пилососа та спеціальних засобів, проте підійде для цієї мети і звичайний пилосос, або навіть ганчірка, змочена в розчині оцту. Одну столову ложку оцту розводять в літрі води, змочують у розчині ганчірку, протирають меблі. обполіскують ганчірку в чистій воді і знову видаляють пил.

Для видалення плям з м’яких меблів існує спеціальний спрей для килимів і оббивки — Vanish Oxi Action Max. Засіб потрібно розпорошити на пляму і залишити на п’ять хвилин. Потім залишки вологи видалити з поверхні чистою ганчіркою або губкою.

Поліровані меблі потрібно протирати ледь вологою серветкою із замші, змоченою в холодній воді, після чого поверхню витирають насухо лляною тканиною.

Можна також скористатися спеціальними засобами: наприклад, полиролем-антіпілем Pronto, який застосовують не тільки для очищення від пилу полірованої меблів. але й для пластику, панелей телевізорів, відео- та аудіоапаратури, або очисними серветками Pronto.


Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

одиннадцать − один =