Якщо ви змушені обладнати свою кухню газовою колонкою, це зовсім не означає, що доведеться ставити хрест на красивому, стильному і затишному інтер’єрі. Грамотно продуманий дизайн кухні з газовою колонкою органічно впишеться навіть в маленьку квартиру, де на рахунку буквально кожен метр, а встановлення додаткового обладнання подібна катастрофи. Пара дизайнерських хитрощів і ваш газовий водонагрівач стане повністю непомітним на загальному тлі, а при правильному виборі агрегату його взагалі не доведеться ховати.

Зміст

Дизайн кухні з газовою колонкою може бути незвичайним, оригінальним і привабливим

Особливості дизайну кухні з газовою колонкою ↑

Сучасні газові колонки мало чим нагадують громіздкі і вибухонебезпечні агрегати радянських часів. Вони значно компактніше і надійніше своїх попередників, відрізняються більш ергономічним і естетичним дизайном, а також випускаються в різних колірних рішеннях: на ринку представлені переважно білі колонки, але якщо постаратися можна знайти дуже ефектні чорні, металеві і навіть розписні екземпляри. Своїм технологічним зовнішнім виглядом вони ні в чому не поступаються сучасним посудомийна машина, холодильник і духовою шафою, тому відпадає необхідність їх маскувати і прибирати з очей геть.

У цьому інтер’єрі не ставилася мета замаскувати газову колонку, просто вона вдало вписалася в обстановку

Щоб газова колонка не псувала інтер’єр кухні, постарайтеся підібрати агрегат, колір якого збігається з кольором кухонного гарнітура або встановленої на кухні бутової техніки. У цьому випадку колонка не буде вибиватися із загальної картинки і органічно впишеться в дизайн приміщення. Якщо питання про заміну старої колонки на нову поки не стоїть на порядку денному, ніхто не заважає вам влаштувати своїй старій надійної помічниці невеликий апгрейд, а можливо і перетворити її до невпізнання. Ретельно очищаємо кожух (передню панель) газової колонки, зашкуріваем, грунтуем ґрунтовкою по металу, озброюємося термостійкої емаллю, призначеної для роботи по металу, і офарблюємо колонку під колір кухонних фасадів або в будь-який інший відповідний відтінок. Використовуючи спеціальні трафарети колонку можна самостійно розписати.

Як «вписати» колонку в інтер’єр кухні ↑

Ідеально вписалася в цей кухонний гарнітур колонка через деякий час може завдати йому істотної шкоди, так що подібний варіант слід обговорювати з фахівцями

Газова колонка між кухонними шафами ↑

Вирішивши встановити газовий водонагрівач між навісними кухонними шафками, що дозволено як виробниками водогрійного обладнання, так і газовими службами, врахуйте, що, згідно з нормативами і правилами безпеки, з кожного боку від колонки для забезпечення повноцінної вентиляції повинно залишатися не менше 3 см вільного простору. Крім того, доведеться подбати про захист прилеглих боковінок шафок негорючими матеріалами.

Газова колонка, вбудована в шафку ↑

Щоб повністю прибрати газову колонку з поля зору, можна вбудувати її в кухонну шафку. Даний варіант не виключається виробниками газових водонагрівачів, однак, вимагає дотримання специфічних правил безпеки. Особливі вимоги зокрема пред’являються до конструкції шафки, в який буде вбудований агрегат. Крім того, що з боків колонки повинен залишатися вільний простір для природної вентиляції (а ще краще, якщо бічних стінок взагалі не буде), також у шафки не повинно бути ні задньої стінки, ні дна, ні верхньої кришки. Враховуючи, що кухонні гарнітури переважно виготовляються під замовлення, спеціальний шафка під колонку навряд чи стане проблемою.

Газова колонка, вбудована в шафку, буде повністю прихована від очей і не порушить гармонійності інтер’єру

Газову колонку, встановлену в кутку, можна замаскувати під кутовий шафка, просто прикривши її дверцятами.

Газова колонка, замаскована під кутовий шафка, — ще один ефективний спосіб прибрати громіздкий прилад з поля зору

Як замаскувати комунікації ↑

Крім самої колонки, зіпсувати дизайн кухні можуть газові та водопровідні труби, димар, трубки і шланги, які задіюються при установці і роботі агрегату. Намертво замуровувати в стіни відходять від колонки трубки і шланги ні в якому разі не можна, оскільки до них завжди повинен зберігатися вільний доступ, а ось замаскувати і сховати їх зовсім нескладно. Багато виробників газових колонок для цієї мети в комплекті з устаткуванням поставляють спеціальні короби або панелі, які прикривають комунікації, і при необхідності легко знімаються. Такі короби і панелі продаються і в магазині будматеріалів. Скориставшись гіпсокартоном або фанерою, відповідний короб можна виготовити самостійно, з’єднавши між собою бічні і передню стінку. Готову конструкцію просто приставляємо до стіни або фіксуємо саморізами. Щоб короб не вибивався із загальної канви, можна пофарбувати його в колір колонки, або обробити матеріалом, аналогічним за кольором і фактурою з обробкою стін або кухонним фартухом.


Фото галерея інтер’єрів кухні з газовою колонкою ↑

Або читайте оригiнал here.

З цим читають

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

14 + 12 =