Як підключити газову варильну поверхню.

З вигляду газова варильна поверхня виглядає як простий пристрій для приготування їжі, яке при підключенні не повинно викликати особливих труднощів у виконанні робіт. Але не так все просто. Суть в тому, що даний вид техніки підключається до газотранспортної системи, тому робота по підключенню варильної панелі до газу повинно виконуватись із дотримання всіх державних норм і заходів технічної безпеки. Ми максимально правильно спробуємо викласти весь процес, але настійно рекомендуємо не займатися установкою самостійно, а вдатися до допомоги професіоналів.

Вам потрібно:

  1. Газовий шланг;
  2. Два розвідних ключа — можна газових;
  3. Стрічка-ФУМ для герметизації різьбових з’єднань;
  4. Мило або будь-яке інше мильне засіб, для перевірки герметизації підключення.

Трохи теорії про підключення варильної панелі.

Варильна панель повинна встановлюватися в сухому і добре провітрюваному приміщенні. Кухня повинна мати вентиляційний канал для відведення продуктів згоряння. Така система відводу складається з решітки та вентиляційної витяжки.

У приміщення, де буде встановлена ​​поверхню, повинно бути добре забезпечена припливом повітря. Кількість необхідного повітря для плити 2 м 3 / год на 1 кВт потужності пальника. Мінімальний простір від газової панелі до стіни повинна становити не менше 130 мм. При недотриманні цієї відстані є ймовірність обгорання і оплавлення пластику або меблів.

Крок №1. Перш ніж приступити до монтажу варильної панелі, будь-то газова або електрична, потрібно звільнити і очистити поверхню навколо монтажного отвору, в стільниці від тирси і сміття. Знежирити милом, і витерти паперовим рушником. Дати висохнути.

Крок №2. Нанесіть прямокутну прокладку навколо краю монтажних отворів. Натисніть на прокладку по всіх чотирьох краях до повного прилипання до поверхні стільниці. Ізоляційна поролонова прокладка поставляється разом з поверхнею. Не використовуйте в цих цілях двосторонній липкий скотч. Якщо при установці варильної панелі ви загубили липку стрічки, то її завжди можна придбати в інтернет-магазині компанії Газсервіс.

Крок №3. Як підключити варильну панель до газу? Все просто. Протягніть підводять комунікації, такі як газовий шланг, електричний шнур через монтажні отвори в стільниці.

Крок №4. Повільно опустіть поверхню в заздалегідь вирізаний отвір, стежте за тим, щоб краї газової панелі рівномірно лягли на прокладку по всіх чотирьох краях. Невеликий зазор може пропускати воду та іншу рідину на духову шафу — бути причиною короткого замикання. Присутність вогкості під панеллю може розвивати цвіль і відшарування країв меблів.

Крок №5. Встановіть фіксатори поверхні на різьбові болти, щоб довга частина скоби заходила під стільницю. Тримайте скоби на місці, інший рукою завертайте болти викруткою по годинникової стрілки до повного упору. Не перестарайтеся і не проверніть болт.

Підключення панелі до балонів містять газ або до існуючої газової системи, а також подальший капітальний ремонт варильних панелей може виконувати виключно кваліфікований фахівець, який має право працювати з газовим обладнанням при дотриманні всіх правил безпеки.

Крок №6. Для герметичного підключення до газотранспортної системи слід нанести ФУМ-стрічку на всі з’єднання, як на варильної поверхні, так і на газовому стояку. У газовий шланг з двох сторін вставити паронітові прокладки.

Крок №7. Закрутіть роз’єми шланга до вручений поверхні і газовій трубі, крутите за годинниковою стрілкою до упору гайки, потім загорніть на пів обороту гайку ключем. У цьому випадку не варто докладати багато зусиль, оскільки є вірогідність продавити паронітові прокладка і залишити витік газу.

Газова панель має трубне різьбове з’єднання діаметром G1 / 2”, Яке служить для підключення до газової системи. Для рідкого газу (пропанбутану) на кінці накручений наконечник для шланга Ø 8 x 1 мм. Провід, який проводить газ, не повинен торкатися металевих елементів покриття.

Крок №8. Після закінчення установки поверхні необхідно перевірити на герметичність всіх з’єднань, використовуючи для цього, наприклад, мильний розчин. Для приготування мильного розчину змішайте рідке мило і воду у відрі і перемішуйте губкою до утворення однорідної піни.


Крок №9. Відкрийте газовий вентиль, повернувши ручку крана на опускаючи до плити, так що б ручка була паралельно з трубою. Стисніть губку і нанесіть піну на шланг. Якщо піна починає пузиритися, або якщо ви відчуваєте запах сірчистого запаху газу, закрийте кран і доверните гайку. Перевірте ще раз, повторюйте ці дії, поки витік не зникне.

Крок №10. Увімкніть електричний шнур поверхні в розетку. Електроенергія потрібна для включення електроподжіга поверхні. Розетка обов’язково повинна мати заземлення.

Або читайте оригiнал here.

Цікаве відео для вас:


З цим читають

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

4 + 13 =