Що таке варильна панель? Це побутовий прилад на зразок варильної панелі Кайзер. призначений для приготування їжі та працює від газопроводу. А під поняттям «вбудована» часто мають на увазі комплект, верхівку якого становить варильна панель, а низ — духову шафу з незалежним типом управління.

Купити вбудовувану газову варильну панель споживачеві вигідно з наступних причин:

 1. багатофункціональність, практичність і стильний зовнішній вигляд приладу (тому приклад варильні панелі Самсунг);
 2. можливість установки варильної панелі незалежно від духовки з одночасною оптимізацією кухонного простору.

З шириною 45 см варильна газова панель стає найкращим рішенням у тих випадках, коли мала кухонні площа не дозволяє встановити прилад зі стандартними габаритами.

Незважаючи на свою компактність, вузька газова модель впорається з усіма покладеними на неї функціями нітрохи не гірше, ніж великі панелі начебто газової панелі ХотПоінт Арістон.

Незалежно від свого розміру всі газові варильні поверхні володіють не тільки функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом — легкість у догляді є додатковим плюсом на їх користь.

Так, склокерамічна газова панель, вбудована в стільницю, є зручним в експлуатації приладом, до поверхні якого через помилку в процесі готування нічого не пригорає на відміну від газових панелей для кухні.

І якщо емальовану поверхню газової печі доводиться чистити абразивними засобами, то панель зі склокераміки досить просто протерти вологою серветкою.

1 Популярні виробники, моделі, ціни

Для того щоб купити газову варильну панель, необхідно відправитися в магазин побутової техніки. Там серед безлічі моделей, випущених різними виробниками, споживач обов’язково зможе підібрати для себе відповідний варіант як за технічними характеристиками, так і за вартістю.

Zanussi, Samsung, Candy, Kaiser, Teka, Bosch, Gorenje, AEG, газова панель Electrolux. Hotpoint-Ariston, Kuppersberg та інші торгові марки виставили на огляд потенційних покупців найкращі і функціональні моделі, придбати які можна за ціною 150 — 350 доларів. Стільки ж коштує електрична панель.

Таким чином, середня ціна на варильну газову панель становить приблизно 250 у. е. Стільки ж коштують електричні варочні панелі Бош.

2 Корисна інформація

Проявивши турботу про безпеку споживача, в процесі випуску газових варильних панелей виробник оснастив всі моделі такими захисними функціями, як газ-контроль і електророзжиг. Тепер витік газу і небезпека дитячих ігор з сірниками біля вручений поверхні виключена повністю (тому приклад система захисту варильної панелі Hotpoint Ariston).

Все, що залишається споживачеві, — це готувати в своє задоволення, не обтяжуючи важким доглядом за приладом. А щоб у приміщенні не накопичувалися запахи газу, виготовленої їжі і випаровування, над варильною поверхнею бажано встановити витяжку.


2.1 Варильна панель газова — відгуки

«Вибираючи в магазині варильну газову панель, знала одне — потрібен вбудовується варіант. Так мною за ціною 260 доларів була придбана вбудована газова панель Bosch PCP 615B80R. А стільки ж коштує електрична панель Електролюкс.

Чотири сріблясті конфорки захищені від витоку газу функцією газ-контроль. Установка приладу — незалежна, для мене зручна.

Управління здійснюється поворотними перемикачами. Розміри для вбудовування приладу звичайні. Завдяки цьому прилад не зайняв багато місця на кухні, і я тепер маю можливість швидкого приготування їжі на сучасному функціональному обладнанні. Своєю покупкою я задоволена не гірше, ніж індукційною поверхнею Gorenje «.

Або читайте оригiнал here.

З цим читають

 • Як вибрати хорошу газову плиту

  Як вибрати хорошу газову плиту Якщо в міський будинок підведений газ, тоді зазвичай вибирають газову плиту, а якщо газу немає — тоді вибирають електричну. Тому ця стаття для тих, хто шукає хорошу…

 • Як вибрати електричну або газову кухонну плиту

  Схоже відео Як вибрати і де купити газову або електричну плиту? Скільки коштує і як довго служать кухонні плити? Відео огляд — як вибрати кухонну плиту! Підписуйтесь на канал і отримуйте свіжі ві…

 • Як вибрати вбудовувану плиту

  В ідеальній кухні всі члени сім’ї відчувають себе комфортно. Кухонні меблі та побутова техніка обов’язково повинні гармоніювати між собою. Вибору такої техніки потрібно приділити особливу увагу….

Share →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

двадцать + 15 =